Op 27 en 28 juni 2018 vinden in Papendal de CROW Infradagen plaats. Wegbouwkundigen van wegbeheerders, aannemerij, advies- en ingenieursbureaus en kennisinstellingen komen deze twee dagen bij elkaar om kennis en ervaringen te delen. Tijdens dit tweejaarlijkse evenement, met dit jaar als thema ‘Wat doet het klimaat met onze infra?’, presenteert Tauw twee papers.
De GWW-sector wordt geconfronteerd met diverse uitdagingen: klimaatverandering, energietransitie, circulariteit, digitalisering. Tijdens de CROW Infradagen worden de ontwikkelingen, mogelijkheden en kansen in het domein van infrastructuur en wegenbouw geïdentificeerd en besproken aan de hand van papersessies.
Alle aspecten (van elementverharding en contracten tot innovaties en proces) komen aan de orde.
Papersessies Tauw
Op donderdag 28 juni presenteert Tauw, samen met kennispartners, twee papers binnen het thema ‘proces’.
Aanmelden & meer informatie
Aanmelden voor de CROW Infradagen kan via de website van het CROW. Hier vindt u ook meer informatie over onder andere het programma en de paperpresentaties.
Leg uw vraagstuk voor aan onze experts, wij adviseren graag.