Op donderdag 27 september is tijdens een feestelijke bijeenkomst in De Hallen Studio’s in Amsterdam de Young Talent Award uitgereikt, een aanmoedigingsprijs voor jong vrouwelijk talent met een leeftijd van maximaal 31 jaar. Sarike van Wette van Alliander werd tot winnares uitgeroepen. Tussen de genomineerden zaten ook 3 jonge talenten van Tauw.
Jaarlijks reikt de Stichting Topvrouw van het jaar de “Young Talent Award” uit. Werkgevers kunnen jonge talenten uit hun organisatie voordragen. Vanuit Tauw waren Floor Verhoeven, Sanne Smouter en Sanne de Groot aangedragen. De totale lijst genomineerden bestond uit 26 talentvolle jonge vrouwen.
Alle genomineerden voor de “Young Talent Award” hebben een mooi programma aangeboden gekregen, met daarin onder andere:
Stichting Topvrouw van het Jaar
De jaarlijkse verkiezing van de Topvrouw van het jaar heeft als doel een platform te creëren waarop vrouwelijke directieleden in Nederlandse bedrijven en organisaties aandacht krijgen, zichtbaar zijn en daarmee een functie als rolmodel kunnen vervullen.
In 2015 werd Annemieke Nijhof, CEO van Tauw, verkozen tot Topvrouw van het jaar.
Leg uw vraagstuk voor aan onze experts, wij adviseren graag.